Provizní systém Aromaniac

Z kávy se začíná místností šířit nádherná vůně, když ji naléváte do šálku. Úsměv se rozhostí na Vaší a poté i na hostově tváři. Nevěří vlastním chuťovým pohárkům. „Je to opravdu káva?“ „Ano, je to opravdu Čerstvá káva,“ odpovídáte s úsměvem přikládaje šálek k ústům. Káva dále voní místností a chuť se příjemně rozlévá po jazyku. Chvíli vychutnáváte krásu okamžiku a pak nesměle zazní: „Kde se dá taková káva koupit?“

Vydělejte na kávě - 10% do kapsy!

Získejte až 10% z každé objednávky zákazníka, kterého k nám přivedete, po dobu dvou let! Doporučte Čerstvou Kávu a naše další produkty a vydělávejte s námi!

Dobrý produkt = snadný prodej

Naše káva je výborná - kdo ochutná, objednává. Dejte ochutnat svým známým, předejte jim svůj partnerský odkaz a 10% z jejich objednávky máte v kapse!

Jak to funguje?

Je to velice snadné! Využíváme vyspělý systém na sledování zákazníků, které přivedete, a celý proces probíhá takto:

  1. Návštěvník klikne na Váš partnerský odkaz na internetových stránkách, v e-mailu, či zadá adresu s Vaším partnerským ID, kterou mu předáte
  2. Návštěva doporučené osoby je zaregistrována společně s Vaším unikátním partnerským kódem.
  3. Pokud zákazník objedná, jeho objednávka se uloží do provizního systému a Vám se připíše provize z této objednávky.
  4. Jakmile splníte minimální limit pro výplatu (viz podmínky), můžete o ni požádat a my Vám obratem Vaší provizi vyplatíme.

Proč se k nám přidat?

  • jsme jediný systém v ČR úzce specializovaný na prodej opravdu čerstvé kávy
  • získáte provizi ve výši 10% z Čerstvé Kávy a další provize z ostatních produktů zakoupených zákazníkem, který se na naše webové stránky dostal skrze banner či jiný odkaz na Vašich stránkách, odkaz v e-mailu, apod.
  • provize Vám náleží po dobu 2 let z ze všech uskutečněných ná­kupů
  • v případě, že doporučíte svého známého/známou jako našeho dalšího obchodního partnera získáváte 1% z každého obchodu jím/jí získaného.
  • získáte perfektní přehled o Vašich objednávkách a provizích.

Provize i z podpartnerů!

Pokud do provizního systému přivedete další budoucí partnery, získáte kromě svých provizí také 10% ze všech provizí, které získají oni!